Piyano - Org dersiPİYANO derslerine 4 yaşından itibaren başlanabilir,öğrencinin okuma yazma bilmesi gerekmemektedir.Nota eğitimiyle beraber küçük öğrencilerin çalışma kitapları yaşa ve seviyeye göre seçilir. Genç ve ortayaşlı öğrencilerin eğitim kitapları ise konservatuarda uygulanan metotlarla aynı olup, uygulamalı olarak teorik ve pratik eğzersizler şeklinde yapılır.bunlardan bazıları;

BEYER- CZERNY OP 599- CLEMENTİ SONAT- OP 35 36 37 - ANNA MAGDELENA BACH- HANON Egzersiz ve gamlar- CAYKOVSKİ- Dersler haftada 2 saat olup 1.saati özel 2. saati 4 kişilik gruplar halinde uygulanir, İkili çalışmalarda ise ayrı sınıflarda ayrı piyanolarda iki kişi olarak eğitim alınabilir. Ayrıca öğrencilerimiz haftada 1 saat Solfej derslerine katılırlar.


ÖĞRENCİLERİMİZ LONDON COLLEGE OF MUSIC GRADE SINAVLARINA GİREBİLİR VE TÜM DÜNYADA GEÇERLİLİĞE SAHİP LONDON COLLEGE OF MUSIC MÜZİK LİSESİ DİPLOMASINI ALMAYA HAK KAZANABİLİRLER.

ORG derslerine en az ilkokul seviyesindeki ögrenciler katilabilir. Programimiz teorik ve uygulamali olarak yapilmaktadir. Konular temel ders kitabi yaninda yardimci kaynaklardan yararlanilarak islenir.


Öğrencilerimiz Piyano veya Org dersinin yanında 2 ay ücretsiz olarak Resim,Tiyatro ve Dans branşlarından birini alabilirler.